Font size:

MEMORIAL AND MUSEUM AUSCHWITZ-BIRKENAU FORMER GERMAN NAZI
CONCENTRATION AND EXTERMINATION CAMP

فارسی

اوشویتز-بیرکناو — در گذشته و امروز نيز

مطالب کامل وبگاه اینترنتی موزه دولتی "اوشویتز- بیرکناو" به دو زبان انگلیسی و لهستانی در دسترس کاربران قرار گرفته است. مطالعه مباحث ویژه تاریخ بازداشتگاه آلمانی نازی و اردوگاه مرگ سابق و نیز راهنمای برگزاری بازدیدها از مرکز یادبود و برنامه های آموزشی اين موزه بيش از همه توصیه می شود.

 

اهم مطالب و اطلاعات مربوط به "اوشويتز" به منظور تسهيل کار علاقمندان از کشورهای مختلف جهان به چندين زبان زنده ديگر نيز ترجمه و در دسترس کاربران قرار گرفته است.

 

 مجموعه مطالب و اطلاعات در باره "اوشويتز" به زبان فارسی را دانلود کنید

 

استفاده از نرم افزار ویژه فرمت PDF برای مشاهده فايل دانلود شده لازم می باشد. نسخه رايگانی از برنامه "ادوب ریدر" Adobe Readerکه از اين وبگاه قابل تهیه است اين کار را مقدور می سازد.

 

نسخه چاپی بروشور "اوشویتز- بیرکناو" در گذشته و امروز نيز به طبع رسيده و از کتابخانه اینترنتی رسمی موزه "اوشویتز" قابل تهیه می باشد.

 

به علاوه، از علاقمندان دعوت می شود به حساب کاربری اين موزه در شبکه "فيس بوک" مراجعه نمايند که در آن، مطالبی در خصوص "اوشویتز" توسط داوطلبان از سراسر جهان به زبان های مختلف ترجمه و در شبکه بارگذاری می شود.


توجه!
مطالب و منابع متعلق به این موزه صرفاً برای مقاصد غیرتجاری و آموزشی به شرط ذکر مأخذ به این شکل: www.auschwitz.org به طور رایگان قابل استفاده می باشد. بدیهی است استفاده از مطالب مذکور در طرح ها و پروژه های حافظ حرمت قربانیان بازداشتگاه و اردوگاه مرگ "اوشویتز" لازمه بهره برداری رایگان از آن می باشد.

Files to download