Font size:

MEMORIAL AND MUSEUM AUSCHWITZ-BIRKENAU FORMER GERMAN NAZI
CONCENTRATION AND EXTERMINATION CAMP

Čeština

AUSCHWITZ-BIRKENAU — HISTORIE A SOUČASNOST

Úplný internetový servis Státního muzea Auschwitz–Birkenau je dostupný v polském a anglickém jazyce. Doporučujeme hlavně stránky, které se zabývají historií bývalého nacistického koncentračního tábora a organizací návštěv Muzea a našich edukačních programů.

Pro výhodu uživatelů z celého světa nabízíme základní informace o koncentračním táboře Auschwitz–Birkenau rovněž v jiných světových jazycích.

Základní informace o Auschwitz – Birkenau v českém jazyce

Pro otevření souboru je nutno použít program, který umožňuje otevření ve formátu PDF, například program Adobe Reader, bezplatně dostupný na této webové stránce.

Existuje rovněž vytištěná verze brožury „Auschwitz–Birkenau. Historie a současnost“, kterou můžete zakoupit v internetovém obchodě Muzeum Auschwitz.

Zveme Vás rovněž k návštěvě našich stránek na Facebooku, kde různé informace týkající se koncentračního tábora Auschwitz–Birkenau jsou překládány dobrovolníky z celého světa.


Pozor

Materiály, které jsou vlastnictvím Muzea, se mohou bezplatně využívat pouze pro nekomerční a edukační účely, pod podmínkou uvedení odkud přesně pochází určitý materiál – www.auschwitz.org . Další podmínkou využívání materiálů je jejich využití pouze v projektech, které nenarušují dobré jméno obětí tábora Auschwitz – Birkenau.