Rozmiar czcionki:

MIEJSCE PAMIĘCI I MUZEUM AUSCHWITZ-BIRKENAU BYŁY NIEMIECKI NAZISTOWSKI
OBÓZ KONCENTRACYJNY I ZAGŁADY

Wystawiennictwo

Powrót

Zuzanna Janusik

Kierownik
Dział: Wystawiennictwo Telefon: +48338448091 Email: zuzanna.janusik@auschwitz.org

Aleksandra Mausolf

Zastępca Kierownika Wystawiennictwa
Dział: Wystawiennictwo Telefon: +48338448049 Email: aleksandra.mausolf@auschwitz.org

Karolina Jarzyna

p.o. Zastępca Kierownika Wystawiennictwa - wystawy objazdowe, narodowe i administracja
Dział: Wystawiennictwo Telefon: +48338448050 Email: karolina.jarzyna@auschwitz.org

Anna Pawlica

Wystawy objazdowe, narodowe i administracja
Dział: Wystawiennictwo Telefon: +48338448050 Email: anna.pawlica@auschwitz.org

Monika Wartalska-Łowiec

Specjalista ds. projektów wystawienniczych
Dział: Wystawiennictwo Telefon: +48338445053 Email: monika.wartalska@auschwitz.org

Janusz Flakus

Asystent muzealny
Dział: Wystawiennictwo Telefon: +48338448051 Email: janusz.flakus@auschwitz.org